Advertisement

Download.hr 3.0

Dzi

Administrator
Staff member
Pozdrav,

evo maloprije je s radom krenuo novi dizajn stranice. Trenutno ima još stvari koje ne rade na stranici no bude to sve sreðeno kroz sljedeæih par dana.
Vi slobodno ovdje prijavite ako vam nešto ne radi da ne izostavim. Naravno možete i svoja mišljenja iznjeti :)

Advertisement

Dzi

Administrator
Staff member
Stvari koje nedostaju tak oda ih ne morate prijavljivati:
- Pretraživanje programa i igara -bit ce danas
- Dodavanje recenzije programa - bit ce kroz par dana
- Pretraživanje titlova po jeziku - isto kroz par dana
- Linkovi ka besplatnom programu dana, vašoj listi programa za nadgledanje - kroz par dana

Dzi

Administrator
Staff member
Dodan je box na skoro sve stranice gdje se vidi ime i slika besplatnog programa dana

Dzi

Administrator
Staff member
Kreirana je nova "Moja lista".
Možete dodavati bilo koji program ili igru na svoju listu. Na vrhu stranice vam je link prema listi. Na listi su programi i igre poredani po datumu osvježvanja tako da možete brzo vidjeti da li je izašla novija verzija programa/igre.
Do kraja dana æu pokušati dodati e-mail obavjesti o osvježvanju programa tako da dobijete mejl kada osvježimo program sa vaše liste

Dzi

Administrator
Staff member
Na naslovnicu su dodani linkovi prema zadnja tri dodana videa povezanih sa odreðenim programom ili igrom

Dzi

Administrator
Staff member
Opet je moguæe dodavati komentare/recenzije za programe i igre. Kraj svakog programa/igre postoji link recenzije

Dzi

Administrator
Staff member
Na stranici za download titlova dodane su osnovne informacije o filmu: od glumaca, vremena trajanja pa do opisa prièe. Informacije su samo na engleskom jeziku ali vjerujem da æete se snaæi.
Dostupan je i poster za film.
Primjer: Download REAL STEEL Engleski titlova

nedims

Software guru
Obecao si da ces pronaci dugme za skrivanje linkova...nama koji postavljamo komercijalne programe...
Ti imas tu mogucnost a mi je nemamo...
Uzgred, portali na kojima ja postavljam ove softvere( ili bolje receno, jedan sam od postavljaca) su puno posjeceniji ... i sto je jako zanimljivo...forumasi, bez izuzetka, izrazavaju svoju zahvalnost i postovanje svim postavljacima. Ovde to nije slucaj...valjda sto je djabaluk...bezvredno je. Bude bas dobrih programa...koje ne stavljam...upravo radi ne dobivanja povratnih informacija.Valjaju li ti programi, vrijedi li ih postavljati, da li ima interesa...itd, itd...

Dzi

Administrator
Staff member
Ja nemam taj gumb. Ja pišem kod. Prije je bio gumb ali nikako ne mogu pronaæi u novoj verziji foruma mjesto gdje to unijeti. Alternativno možeš koristiti kod:
[HIDE*]sadržaj [*/HIDE]
Samo trebaš maknuti ove * i na mjesto sadržaja unijeti ono što želiš sakriti

[HIDE]test[/HIDE]

Dzi

Administrator
Staff member
Na stranicu na dosta mjesta su dodane ankete. One se pudu povremeno mjenjale i ovise o tematici programa/kategorije/stranice gdje se nalazi

Dzi

Administrator
Staff member
Od sada u oglasniku možete zatražiti procjenu stvari oko koje se dvoumite da li ju želite prodati

Aco29

Moderator
Staff member
Dži promjeni opis u podforumu o Windows 8, više nije buduæi sad je najnoviji operativni sistem :)

Dzi

Administrator
Staff member
U lijevi izbornik stranice dodano je 5 zadnjih komentara softvera. Komentare mogu pisati registrirani korisnici

Dzi

Administrator
Staff member
Danas sam primjetio da dodavanje programa u listu omiljenih programa ne radi. Problem je sreðen