Advertisement

Download.hr 2.0

nedims

Software guru
Dugo sam odsustvovao sa Foruma, preko 4 mjeseca...Vratim se i imam sta vidjeti...Nisam strucnjak za izradu Portala pa se zato suzdrzavam od komentara, ali sa sigurnoscu mogu reci - veoma se ugodno osjecam citajuci postove na Forumu. Mi u Sarajevu bi kazali : strasna raja se sakupila ...
Cestitam Adminu i ostalim na sjajno uradjenom poslu.

Dzi

Administrator
Staff member
nemam, nisam smatro da mi je potrebno radit ga kad ne ogranicavam nikako spajdere i slicno

Mario

Format D:
imam pitanja u vezi download.hr mreže. prvo, što je to dvbfiles.eu?
drugo, znaš moju stranicu gameapollo.com, pa evo sad malo popravljam stranice da budu profesionalije i zanima me što bi toèno trebo napravit da imam izgleda da mi se stranice pridruže download.hr mreži?

Dzi

Administrator
Staff member
DVBfiles.eu je stranica sa stvarima koje omoguæuju gledanje raznih programa putem satelita koje noramalno ne biste mogli gledati

Download.hr mreža su generalno moje stranice. Nisam razmisljo jos o sirenju izvan svojih stranica ali kad bi iso na to svakako bi ta stranica morala na neki nacin biti povezana sa Download.hr, imati kvalitetan sadrzaj i solidnu posjecenost

Dzi

Administrator
Staff member
Danas budem mjenjo nesto na stranici pa neko vrijeme najvjerovatnije necete moci pristupiti stranici (forum bi trebao raditi cjelo vrijeme)

tako da se ne brinete previse :)

Dzi

Administrator
Staff member
nisam... do daljnjeg sam izbacio novosti... rijetko se dodaju i slicno a ja nemam vremena za to previse. pa bi snage prebacio na programe do daljnjeg

BOKI

.........
nisam... do daljnjeg sam izbacio novosti... rijetko se dodaju i slicno a ja nemam vremena za to previse. pa bi snage prebacio na programe do daljnjeg
hm...mislim da je on mislio na ovo:...kad se kikne na 'forum' otvori se nešto 'bezveze', a kad klikneš na 'novosti' otvori se 'forum'......:cool:

Dzi

Administrator
Staff member
jesi siguran... samo što nije novi poèeo :D
budem makno kad stignem

zava

Software guru
pozdrav ljudi sve najbolje u novoj godini,godisnji je gotov vidim i novi forum je tu sve najbolje u radu

Dzi

Administrator
Staff member
Tijekom današnjeg ili eventualno sutrašnjeg dana možete oèekivati mali downtime tj. stranica neæe raditi radi prmještanja servera u nove klimatizirane prostorije.