Advertisement

Download.hr 2.0

BOKI

.........
Php skripte u pravilu ne hostam ali ima par tak da ako oces moze se staviti. Mozda jednog dana bude za skripte dio

I ja sam razmisljo o beta znakicu

sto se tice glasanja ne znam kako tebi to uspjeva ali ja mogu samo jednom glasati. kak je drugima? sada biljezi ip adrese glasaca i samo se jednom moze sa jedne adrese glasati
mi ''drugi'' (barem ja ), samo jdnom....:cool:

Dzi

Administrator
Staff member
Ma to sa ID nije bug. To je jedan drugi nacin programiranja. Prednost je da se samnjuje velicina CSS datoteke, i samim time se brze ucitava stranica. Naravno ima i svoje nedostatke

Mario

Format D:
da te još upitam. htio bih na gameapollo.com staviti box sa zadnjim softwareom na download.hr engleskoj verziji. jel moguæe to kako obaviti?
znam da je prije postojao rss link na za najnovije vijesti. možeš napravit nešto tako za software?

Dzi

Administrator
Staff member
To postoji, ali bolje da pricekaj par dana da promjenim da gleda u bazu od novog ne starog portala

arwen

Let me out of this dream...
:eek:key: moj jedini komentar na novi dizajn stranice...sve je super, još dok ti to malo središ i dotjeraš...

$rky

Software guru
Dzi.....ti si ...Bog...

nema me 15 dana....

i ovo je...nesto predivno....

Super je....

svaka cast

InfoZadar

utopija
GamerForever.net
SuperDobitak
Cro XP Tweaks
Spalionica Portal
Xportal.hr
Testovi.info
Infooglasi.com
DivX-Titlovi.com
nestali su sa novim portalom. budem sutra vidio ocu li ih moci negdje smjestiti ili cu morat postici sa vam neki drugi dogovor
I.., kakav je plan? Odustaješ od razmjena linkova?

Dzi

Administrator
Staff member
pa sad ce se raditi na portalu konstantno do 9 mjeseca ili 10-tog

ovih dana moram srediti linkove da budu search engine friendly, zatim cu otvoriti dio sa filmovima, titlovi isto budu isli ubrzo itd...
naravno uz konstna poboljsanja postojeceg