Advertisement

Download.hr 2.0

Dzi

Administrator
Staff member
otvoren je forum "Driveri". I dalje primam sve sugestije vezane uz strukturu foruma

Dzi

Administrator
Staff member
Na naslovnicu je dodana jedna traka. Ne možete ju fulat (odmah ispod popisa glavnih kategorija). Zamisao je da u toj traci bude ono što se u zadnje vrijeme najvažnije dogaða na portalu (neki važniji novi programi, važnije vijesti, važnije forumske rasprave).
Za sada prikazuje jedino programe al budem to do kraja dana proširio i nakon toga bi pozicionirao tu traku osim na naslovnici pri dnu svih stranica portala tako da se ljudi mogu upoznati sa najvažnijim stvarima na portalu

Dzi13

Learning to use PC
Proba pisanja posta logiran sa Facebook raèunom.
Ukoliko je ovaj post napisan to znaèi da se od sada možete na portal spojiti s Facebook raèunom

Dzi

Administrator
Staff member
Registrirani èlanovi od danas imaju moguænost dodavanja korisnièke rezenzije svakog programa direktno na stranici samog programa

Dzi

Administrator
Staff member
Dodana je opcija skrivanja djela sadržaja poruke. U sluèaju da korsitite ovu opciju svi koji žele vidjeti skriveni sadržaj moraju odgovoriti (primjerice zahvaliti) na poruku.

za korištenje opcije sadržaj koji želite sakriti potrebno je omeðiti tag oznakom (bez razmaka)
Code:
[ HIDE ][ / HIDE ]
ili jednostavno oznaèiti sadržaj i odabrati opciju prikazanu ikonom kljuèa u traci za ureðivanje teksta

Dzi

Administrator
Staff member
Samo mali info: uskoro izdajemo novi dizajn web stranice na koji æemo raditi nove funkcionalnosti u narednih mjesec dva

Dzi

Administrator
Staff member
Ja radim. U poèetku bude osnovno a nakon objave budem to stranicu po stranicu poboljšavao. Logo budem potražio dizajnera nekog jel sam tu dosta loš ali za tjedan dva :) Mislim da u subotu bude online.
Dizajn bude plavi :)

OK je! :) Èisto, pregledno, jednostavno. Sviðaju mi se tabovi i jQuery!! :) :) Samo bi još na naslonicu dodao "Izdvojeno" ili nešto tako tamo iznad "New windows downloads".

Bit æe dobro kad bude gotovo!

Dzi

Administrator
Staff member
To ce biti ali tjedan dva nakon sto krene live. Moram novi administratorski dio i dio za autore programa kreirati pa æe iæi u sklopu toga. Ima stvari u planu èak i nekih kojih nema nigdje :)