Advertisement

Download.hr 2.0

Dzi

Administrator
Staff member
hehe. a sta ces. ljudima je dosta foruma a buduci da je stranica dvojezicna jos to radi probleme. budem malo pokuso aktivirat to nekako za mjesec, dva kad uhvatim vremena pa da napravim par izmjena na portalu i slicno

Dzi

Administrator
Staff member
evo danas sam dobio obavijest da nova verzija foruma izlazi 1.11 i koja bi trebala biti dosta drugacija nego trenutna
no sa prelaskom na novi forum cemo malo pricekati buduci da košta 1.000 kn pa dok ja student si izdvojim malo za to

Dzi

Administrator
Staff member
Ovo je ozbiljan porta. Takva solucija ne dolazi u obzir pogotovo kad vBulletin ima dobar tim za pronalazak ilegalnih verzija što bi na kraju moglo rezultirati gubitkom .hr domene

Crazy-Boy

Software guru
...a danas? Cijelo jutro, i do negdje 16h nije bilo dostupno...dotle sam pratio, dalje nisam. A sada imam problema sa loginom na portal. Forum sve ok, ali na portal nece.

Dzi

Administrator
Staff member
Ah što da kažem. U zadnje vrijeme portal ima jako puno posjetitelja a uz to i još jedna stranica na mom serveru ima posjetitelja više nego tportal. Sukladno tome portal je postao meta za napade. Pokušavam svog administratora nagovoriti da stavi neke zaštite koje sam našao al nikako da naðe vremena za to. Svakako da æu se potruditi da se to sredi uskoro jel ovako imamo svakih tjedan dana po bar 6 sati pad.

Što se tièe logina on trenutno ne radi samo na naslovnici portala. Razlog tome je što trenutno radim na nekoj funkciji koja bi trebala smanjiti optereæenje servera te ubrzati uèitavanje stranica. Testiram to na naslovnici portala a nisam juèer stigao završiti testnu funkciju pa sam ju tako ostavio. Budem sada malo poradio na njoj.

Osim toga u narednih par tjedana dobit æemo novu verziju foruma koja æe imati dosta promjena

Dzi

Administrator
Staff member
Evo naslovnica je sredena. Kada stignem budem tu funkciju stavio i na ostale stranice

Dzi

Administrator
Staff member
Kada stignem budem napravio da se uz ukupan broj skidanja prikazuje koliko je pojedini program imao skidanja ovaj tjedan i ovaj mjesec primjerice. vec par tjedana se prate ta skidanja samo moram još prikaz napraviti kad proðe mjesec dana od poèetka praæenja tih skidanja

Dzi

Administrator
Staff member
Forum Igre i video je uklonjen te je stavljena redirekcija na rubriku za video iz igara unutar sekcije sa vijestima

Dodana je moguænost zahvale korisniku za svaki pojedini post. Ukoliko smatrate da je post koristan samo trebate kliknuti na link "Hvala" te æe vaša zahvala postat javna. Takoðer vodi se evidencija o tome tko je zahvalio i tko ima koliko zahvala