Advertisement

Dosadni virus

Tablet

Software guru
Radi se o Omiga-plus virusu ili već šta je, uglavnom ne miče mi se s Mozille

ssssssssssss.jpg

Šta god da napravim ne mogu ga maknuti, bilo da promjenim u postavkama na google.hr opet se pojavi ovo kao na slici. Izbrisao sam programe povezane s tim i opet ništa, a to mi se pojavilo kad sam htio skinut neku igricu i zarazilo sve pretražnike, na Chrome sam uspio maknut najjednostavnije - reset pretražnika, na IE pomoću ovog sa slike

ffffffff.jpg

a na Mozilli ne mogu maknut nikako, šta god učinio ne miče se majku mu :)

Jel ima tko problema s tim ?

Advertisement

Tablet

Software guru
Hvala puno, planirao sam taj postupak danas prijeći za mozillu opet i vidim da nešto nisam napravio što sam kod IE, a to je ova slika:
isearch.omiga-plus.com-shortcut-cleaning-guide.png

Svagdje se uvukao majku mu, na 10 lokacija sam morao brisat ponešto, a ovo sam preskočio kod mozille :)

Hvala puno (y):silent:

Last edited:
  • Like
Reactions: Dzi

dalmatino

............
Obično ako je instalirano bude u program files i Appdata (da bi je vidio moraš označiti prikaži skrivene mape i datoteke)

Attachments

Last edited:

Tablet

Software guru
Provjerio sam, nema ništa za deinstalirat u "Programs and Features".

Da ne radim novu temu, zna li netko zašto kad računalo stavim na Sleep on se nakon nekog vremena sam uključi. To bude nekad nakon 15 min, a nekad nakon sat ?

dalmatino

............
Ja slike vidim,kod tebe je sve u neredu,ako h ne vidiš u Mozzili probaj sa IE ili Operom:

Upravljačka ploča-mogućnosti upravljanja energijom-promjena dodatnih postavki napajanja (klikneš na to) i pronađeš štednja energije.meni je odmah to prvo i niže pronađeš stanje miravanja klik na + i klik na + kraj omogući zakazivanje vremena pokretanja... tu imaš opciju omogući i onemogući pa probaj zamjeniti

Last edited:

Tablet

Software guru
Slike ti stvarno ne rade :) evo skrina - na laptopu sam provjerio

hhhhhhhhhh.jpg

Pogubim se kad čitam upute na hrvatskom :D kod mene je sve na engleskom

dalmatino

............
Uredio sam,neznam meni ih pokazivalo,ja koristim imgur dodatak za mozzilu pa zato koristim taj server ,dosta brzo učitava slike

Last edited:

Dzi

Administrator
Staff member
Pokazivalo je i meni jučer, ali danas su ove crne. Valjda neki problemi na njihovom servisu

Tribanj

Software guru
Slike od dalmatino sad vidim, ali slike od Tablet ne vidim. Samo crna podloga s tekstom.

Ovo je od Tablet: