Advertisement

Domena Jadrankakosor.com na prodaju

Dzi

Administrator
Staff member
Vlasnik web domene jadrankakosor.com odluèio ju je ponuditi na prodaju ne bi li namaknuo novac za registraciju automobila. Zasad mu dobro ide, iako još nije postigao traženu cijenu
Web domena jadrankakosor.com prodaje se na aukcijskom servisu aukcije.hr, a od poèetne cijene koja je iznosila 400 kuna postigla je solidnih 797,77 kuna. Prodavaè je postavio tzv. rezervnu cijenu: skrivenu cijenu višu od poèetne koja još nije dostignuta. No s obzirom da aukcija traje još pet dana, ne bi nas èudilo da se to dogodi.

Razloge prodaje i postavljanja skrivene cijene (koja, kako sam kaže u komentarima, iznosi 2.000 kuna) komentira sam prodavatelj:

'Domena je stavljena na aukciju jer moram registrirat auto uskoro pa reko da vidim moze li mi Jadranka(domena) dostic zeljeni iznos, inace mi nepada napamet prodavat :p'

Zanimljivo je da se niti na adresi jadranka-kosor.com ne nalaze službene stranice premijerke, veæ je to, kako opis same stranice kaže, 'portal za demokratsko izražavanje mišljenja'.
www.aukcije.hr/item.php?id=904903
Tportal

- - - - - - - -
Ajmo boki kupuj prije neko ju Srky kupi

Advertisement

zava

Software guru
da srky je krenio u domena biznis........kad bi se moglo saznat kome istice domena,pa je kupit ako navrijeme neproduzi,e to je biznis

zava

Software guru
haha bas su se namjerili na srky-a :)

covjek hvata lovu...mozda mu treba za registraciju auta hehe

Dzi

Administrator
Staff member
Biznis sa domenama je svakako unosan. I ja sam bio prije 2 godine pronašao jednog partnera i ponudili smo 10.000 dolara (njegov novac uglavnom, moja ideja) za ie8.com no vlasnik nas je odbio

ima još jedna domena koju ne bih sada iznosio za koju sam trazio partnera ali nitko nema toliko love nazalost. a domena bi bila posao nad poslovima :)

Dzi

Administrator
Staff member
da. sve je više web stranica na internetu a teško je pronaæi domenu. To je dalo ideju ljudima da kupuju razne domene s ciljem da ih prodaju u buduænosti kada ne bude slobodnih dobrih domena.
Primjerice prije dva mjeseca sam se mjenjao za domenu i kupio download.hn (honduras). to je zemlja koja se razvija te ce mi se isplatiti za 10 godina ako pokrenem stranicu za njih.
druga stvar je kupovina domena koje su tipfeler poznate domene. primjerice www-facebook umjesto www.facebook
ima tu dosta. znam jednog èovjeka tu iz hrv koji ima preko 1000 domena kupljenih

zava

Software guru
hm,vidis kako dobra ideja ono za download.hn svaka cast,kupuj sve domene koje mozes sa download

Dzi

Administrator
Staff member
nazalost nije ni jedna slobodna :)
ovo sam kupio od preprodavaca i rekao mu da mi javi ako ikad nabavi jos neku download

Dzi

Administrator
Staff member
ponuda koju su odbili bila je 10.000 dolara. dakle treba sigurno više od toga... bojim se i to par puta

Dzi

Administrator
Staff member
reko je prvo da mu je donja granica 1000kn ali smo napravili trampu domana za domenu + par stotina kn

$rky

Software guru
Pa ovo s domenama nije lose aljbga istrosih se...

oko 15 tisuca kn vozacki
7 registaracija....
švorc sam...:)

Thread starter Similar threads Forum Replies Date
Web razvoj 0
Web razvoj 3
Download.hr 3