Advertisement

Dodaci za Operu

Tribanj

Software guru
Kad želim urediti svoj post na Operi, opet isti problem. ne mogu ga otvoriti. Evo kako izgleda mutna slika na postu koji želim otvoriti:

dalmatino

............
Neznam meni su prije postovi štekali pa sam išao sa Mozzilom sada ide bez greške,to je kao da ti blokira ,možda flash player ili Shockwave Player,baš sam sada imao problema sa njim,sve nekako sporo radi i izbaci mi poruku da mi Shockwave Player usporava komp

Tribanj

Software guru
Gdje se nalazi taj Shockwave Player? Ja to nisam instalirao. Je li to dolazi s Operom? Kako si napravio mape za favorite i kako si ih poredao? Kako si postavio add-onse od Chromea u Operu?

dalmatino

............
Komp mi je izbacio tu poruku da mi usporava komp i gledam u ccleaner nema ga,pogledam pod instalirane programe nema ga,onda otvorim revo uninstaler upišem shoc i eto ga,mape vidiš na toj slici što sam postavio,samo klikni desnim klikom miša iznad otvorene stranice i dobiješ opciju dodaj mapu i sada u nju možeš spremati favorite,ja sam napravio 5 mapa a za chrome dodatke ideš na
Chrome Web Store ili gdje i što želiš instalirati u operu i klikneš na besplatno,onda će ti pisati nešto da se provjerava i kada dođe opcija idi klikneš na to,sve što sam probao instalirati prihvatilo je,imaš na toj mojoj slici na desnoj strani,koji su dodaci instalirani,ne sjećam se da sam taj shockware instalirao tako da je moguće da je stigao operom,što je još zanimljivije kada mi je izbacilo tu poruku ni jedan browser nije bio otvoren,čekao sam po par minuta da mi otvori moje računalo,sada je sve OK

Thread starter Similar threads Forum Replies Date
Internet 19
Internet 15