Advertisement

Dodaci za Crhome

Dzi

Administrator
Staff member
Ovdje možete staviti linkove k dobrim dodacima za Google Chrome

Advertisement

dalmatino

............
Chrome Remote Desktop

Putem interneta pristupajte drugim računalima ili drugim korisnicima omogućite siguran pristup svojem računalu.

Tablet

Software guru
Puno dodataka koristiš, morat ću i ja malo uredit svoje pretražnike. Najkorisniji bi mi bio ovaj Translate jer ga često koristim

Tribanj

Software guru
Da, ali ne moraš cijelu stranicu, nego na stranici označi ono što želiš da ti prevede. Na Firefox je to bolje riješeno.

Tribanj

Software guru
Evo još jedan dodatak za Chrome, a redi se o Save as PDF. Ti je ista namjena kao što je Web2PDF converter.

Tribanj

Software guru
Ako želite prevesti samo jedan dio stranice, strelicom miša označite što želite prevest, desni klik na to i odaberite ovaj dodatak. Kliknite na to i prijevod je tu.

STONE

Prijatelj *****a
Untitled.png

Eto i mojih par ekstenzija za Chrome..Nekada,sam ih imao trostruko više..:)
Brzo se nakupe...

Tribanj

Software guru
Je li netko zna za kakvu ekstenziju za download za Chrome poput Downthemall i Flashgot za Firefox?

Tribanj

Software guru
Našao sam ekstenziju Download Manager koja dosta sliči defaultnoj ekstenziji u Firefox. Za sad radi u redu.

Franc

Jazavac
@Tribanj, instalirao sam taj, sviđa mi se jer nema kiča, dosta liči na FF-ov DM, vidi se da ekstenzija zahtjeva još dosta rada, no autor je na dobrom putu.
Nije loš ni default Chrome download manager, samo kad bi se mogao staviti u 'separate window', znači iz taba prebaciti u odvojeni prozor, nešto poput FF-a!?

Edit:
Ha u stvari i može se, samo povući tab van Chroma, i eto odvojeni prozor. :)
Ako netko zna nekakav automatski proces za to, da se ne mora uvijek povlačiti, slobodno...

Last edited:

Tribanj

Software guru
Slažem se. Jeste da treba još rada na ovoj ekstenziji, ali mi je nekako jednostavniji od defaultnog downloadera na Chrome i sučelje mi je ljepše. Ljepše jer je jednostavno da ne može biti jednostavnije. Prilikom downloada kad kliknem na crnu strelicu u tabu otvori se prozor i u njemu vidim koliko aplikacija koja se skida ima MB, brzinu skidanja i preostalo vrijeme.

Tablet

Software guru
Ljepše jer je jednostavno da ne može biti jednostavnije.
Sav uspijeh i ljepota leži u jednostavnosti :) nema ništa ljepše nego kad je nešto jednostavno i zbog toga dobro... čemu komplicirati, pogotovo kad je nešto prethodno provjereno dobro i svima paše

Tribanj

Software guru
Ja koristim i ovo:

U opcijama namjestim rezoluciju svog monitora i unesem dijagonalu monitora u inčima, to izračuna DPI, spremim to i onda mi je lakše namjestiti pravi zoom za stranice.

Evo kako to izgleda kod mene:

Thread starter Similar threads Forum Replies Date
Internet 24
Internet 15