Advertisement

Deaktivacija zaključavanje zaslona prilikom pokretanja u sustavu Windows 8

zele

Software guru
haha, kupija ga...ne volim igre cak sto vise mrzim ih...najvise mi je za multi mediju, obrada videa itd...

Aco29

Moderator
Staff member
Pa mogao si nešto i jeftinije za takve stvari, grehota takav laptop a da se ne iskoristi..

zele

Software guru
Iskoristit ce se...znas, prija 8-9 g. ja odlucim kupiti jak laptop i tada je bio vrh na trzistu siemens fujitsu, oko 16000 kn, ali tada su bili jednostruki procesori u igri...ja sretan, a posli par miseci izasli nova generacija procesora a moj vise nije vridija za nista...malo zahtjevniji program nije moga vrtiti...

Aco29

Moderator
Staff member
Ne brini se za taj sigurno neće tako brzo ispasti iz igre, zvijer je to od laptopa.

dalmatino

............
[QUOTEe ta Toshiba ima svoj alat s kojim sprzis recovery disc ali je tu problem sta on uvik przi onaj pocetni windows...nemozes npr, nakrcat programe i onda sprziti DVD-e...ja proba i on opet napravi onaj isti disk...][/QUOTE]

A što nebi napravio backup sa windowsima onaj njegov recovery i opet si na istom ko sa acronisom,na ovo mislim

zele

Software guru
[QUOTEe ta Toshiba ima svoj alat s kojim sprzis recovery disc ali je tu problem sta on uvik przi onaj pocetni windows...nemozes npr, nakrcat programe i onda sprziti DVD-e...ja proba i on opet napravi onaj isti disk...]
A što nebi napravio backup sa windowsima onaj njegov recovery i opet si na istom ko sa acronisom,na ovo mislim

[/quote]
e vidis to mi nije palo napamet...to cu napraviti...

zele

Software guru

Ovo je nešto što me posebno nerviralo,ako želite možete isključiti sa reg file u prilogu samo pokrenite kao administrator i potvrdite kada vas pita,ako želite poništiti isti postupak sa enable lock screen reg file
Dalma, proba sam ovu tvoju datoteku Enable or Disable , kliknija sam na reg Disable onako kako pita, dva puta i sad mi se pali desetak minuta a opet moram upisat lozinku.

zele

Software guru
bija sam napravija bekap onako kako si mi reka sa alatom iz windowsa, kako da vratim taj bekap..

dalmatino

............
Napraviš-spržiš CD i vrati ko sa Acronisom

Restore your computer from a system image backup - Microsoft Windows Help

Malo gledam po forumu ima 2 podforuma za osmicu ,1 na hrvatskom,drugi na engleskom i za ovu opciju ima sve mogućnosti opisano i opet kako ,što,ubuduće ono što ima na forumu ,ko pita a već postoji ne vidim ništa,hvala bogu nmea baš puno tema na forumu pa da je problem pogledati što ima pa onda pitati,bez ljutnje al nije niko glup da nekome crta a on da samo uzima na gotovo

Tweaks & Tips - Disable the lock screen in Windows 8 | Download.hr forum

Last edited: