Advertisement

Brisanje sadržaja sa foruma

Dzi

Administrator
Staff member
Kao što ste možda primjetili danas je sa foruma uklonjen veæi dio sadržaja. Razlog ovog postupka je pritužba na mnoge linkove koji su vodili na popularne servise za djeljenje datoteka. Zbog vrlo teškog raspoznavanja legalnog i ilegalnog sadržaja, i nemoguænosti provjere svih postova morali smo napraviti veæe èišæenje koje je rezultiralo i brisanjem sadržaja koji nije imao nikakav ilegalni sadržaj.

Isprièavam se na eventualnim neugodnostima te pozivam da ovo iskoristimo kao toèku prekretnicu za oživljavanje i novi trud oko rada foruma. Naravno, ovaj put s naglaskom da sadržaj mora biti legalan

Advertisement

Dzi

Administrator
Staff member
Još jedna stvar koja se nadovezuje na ovo:
- sljedeæih par dana pristup titlovima æe biti onemoguæen. Titlovi æe se odvojiti od stranice i biti æe na zasebnoj novoj cool domeni :)

Dzi

Administrator
Staff member
Nisam ti poslao PM sa podacima za logiranje na nove titlove ?
U tom sluèaju možeš se sam registrirati ili mi samo javi pa ti ja kreiram raèun. Bio sam juèer kreirao nekima raèune i tamo ali ne znam do kuda sam stao

rirobi

nije mi stigo PM, ako moze isti nick jer ja kada se idem registrirat javlja da je moja mail adresa vec u bazi

Dzi

Administrator
Staff member
Da kreirao sam ti bio raèun ali ti nisam poslao obavijest. imas pm

Dzi

Administrator
Staff member
To onda predstavlja problem. Otvoriš temu i èim ti se ne svidi poruka nekoga drugog obrišeš ju. Time brišeš sadržaj koji bi mogao biti koristan nekom drugom. Mislim da više nema niti jednog foruma gdje korisnik smije brisati teme i poruke

Dzi

Administrator
Staff member
Mislim da bi mogli od nedjelje poèeti sa nagradnom igrom da aktiviramo forum :)

Aco29

Moderator
Staff member
Pozdrav ekipa :hello:

Nisam odavno bio ovdje vidim ima nekih promjena,prvo mi je zapalo za oko sto se tice sadrzaja vidm da je izbrisano dosta toga..imam milon pitanja gdje ko sta ,gdje je ekipa .Idem malo da pregledam po forumu sta se pislalo.

Dzi

Administrator
Staff member
A eto imali smo manjih pravnih problema što je rezultiralo da je dosta toga pobrisano. Zato moramo sada svi zapeti da to nadoknadimo :)
Èini mi se da je poèelo polako na bolje iæi

dalmatino

............
Znaš da ja ne mogu bez foruma,na mome me napadaju zle sile pa kažem idem na moj prvi forum di sam regan,dok me neko ne naljuti,iskreno pomalo sam umoran od foruma,kada mi se da malo æu postati kada ne hvala bogu

gorand

Software guru
vidi ti to jedan po jedan dolaze........sad æe se i boki odnekud pojavit ;)

P.s. umalo zaboravi kad doðe boki doæi æe i srky........

Dzi

Administrator
Staff member
Èuo sam se sa bokijem prije par dana. Rekao je da æe doæi samo još ne zna kada :)

Thread starter Similar threads Forum Replies Date
Disk i datoteke 0
Download.hr 0