Advertisement

Bojkot Hajduka

Dzi

Administrator
Staff member
Ma kak ovi bojkotiraju utakmicu tako ja tebe bojkotiram. Problem je bio što si pokušao dodati link a jučer sam baš instalirao neku zaštitu od spamanja linkovima. Probaj sada.

zava

Software guru
dalmatino to sam ja i reko,past ce mamic tek kad padne bandic ,tako treba i sinovcic i svi ostali mamici i sinovcici...a od smjene sukera nema koristi jer imaju oni u skladistu jos sukera...jedino kad politicke glavesine padnu onda ce ovi ostat bez zaledja i gotovi su....a cisti primjer svega je nk dinamo sa svojim stadionom koji je odjednom u punom vlasnistvu mamica ko mu je to omogucio?

gorand

Software guru
Ma kak ovi bojkotiraju utakmicu tako ja tebe bojkotiram. Problem je bio što si pokušao dodati link a jučer sam baš instalirao neku zaštitu od spamanja linkovima. Probaj sada.
to je bilo neophodno za forum da se zaštiti od spamanja...dalmoš "uništi" forum sa hajdukom :).......
nekako mi malo čudno kako se u temu ne uključi tribanj.....

dalmatino

............
Znaš kako to Tribanj napiše dugo i široko,treba to sve složiti,vidiš ti to Mamić vlasnik Maksimira,Sinovčić Zadra ,pardon(greška je namjerna) NK Zadra ,slučajne li slučajnosti i još su Hrvatine koje drže ruku na srcu i opet slučajne li slučajnosti prošlo ljeto Linić na jahtarenju bio na piću sa Kalmetom ko bi to rekao da je to moguće da se hrvatina i jugonostalgičar druže,čak je ovaj Sinovčić prijatelj sa smjenjenim Linićevim zamjenikom koji mu je pomogao u privatizaciji NK Zadra(ako se lopovluk zove privatizacijom u lijepoj našoj se tako zove) opet neka slučajnost,i sda bi to naš HNS trebao sve prebaciti na nekakvu borbu sjevera i juga i slično i ne sumnjam da će im to uspjeti,lako oni ubace svoje "igrače" među buntovnike ipak su to manje više bivši udbaši ili njihova dječica znaju oni svoj posao,još da dodam negdje sam danas pročitao da je današnji ministar Lalovac izjavio da je za NK Zadar Sinovčić najbolje riješenje Sinovčić,eto što ti je lijepa naša,to CIA,UDBA,OZNA ni sve tajne službe cijeloga svijeta nebi mogle riješiti,trebaće još bar 100 godina da u ovoj državi zavlada bar donekle pravda i zakon,ova slika pokazuje vladare Zadra,dase radi o cirkusu govori i ovo
"Zbog propusta" privedena i šefica Porezne koju su skoro ubili jer je upozoravala na kriminal?! - Vijesti - Index.hr

a da se ne radi samo o vladarima nogometa nego vladarima cijelom državom govori ovo:

KONTROVERZNI ZADARSKI BOSS: Suci, političari i tajkuni - ovo su moćnici koji godinama nijemo promatraju Sinovčićevo bogaćenje

Nisu Sinovčić i Mamić jedini svi su oni isti

Attachments

Last edited:

dalmatino

............
Ma gledaj slučajne li slučajnosti a mislio sam glasati za njega:
Rude: Predstečajna nagodba Renovog Voxa bila je zakonita - 24sata

Bit je u tome da je ta njegova firma-TV Vox bila dužna veliku lovu i da je on kao namjestio sa svojim pajdašima da njima duguje više nego državi ili kome već i kao dug se oprašta pravim dužnicima.državi itd. a on je neke svoje firme prebacio na Zebića i kompani i duguje veću lovu njima nego državi pa mora isplatiti dugovanja njima a ne državi ,ma to je čudo što oni mogu smisliti i kao sve legalno uostalom ko im što može kao da su ovi koji su iznad njega bolji,naprotiv još su gori i rade skupa,ma nije bit Zava smjena Šukera bit je pokrenuti promjene u državi ovo bi trebao biti kotačić samo se bojim ništa od toga narod je izvaran i nikome ne vjeruje,mislimo mi isto velika većina,vidiš kako se Josipović riješava konkurencije a uskoro su i parlamentarni izbori zna se gdje je HDZ najači,ma neka ih čiste valjda će neko ovi ove počistiti i ako misle da su nedodirljivi

dalmatino

............
Last edited:

zava

Software guru
vidim dalmatino da si shvatio sta sam ja bas na pocetku htjeo rec...o tome se radi mi smo hulje ko god dodje na celo hnsa ili bilo koje druge znacajnije institucije odma je tu mito i korupcija kradja i samovolja...sve ce past kad se zakoni promjene i sredi sam vrh nase drzave...istina da to moze pozurit bojkot sto vise ljudi zato na neku ruku i podrzavam pobunu svih ljudi red je da se vise to sve sredi...kad nismo sposobni izglasat na izborima vlast najbolju z anas moramo eto neredima

dalmatino

............
Ovo je jedini način opća pobuna,nema ništa od izbora to njima paše dobije mandat 4 godine i radi što želi,samo opća pobuna može pokrenuti prave i istinske promjene jer mafija je u svakoj pori ovog društva,kužimo se mi Zava ,mi mali,obični ljudi većina razmišljamo isto samo u svima nama još ćući onaj strah iz komunizma nesmijem i nemogu ništa,svi skupa možemo sve,nemate pojma koje Sinovčić doslovno strah i trepet u Zadru,bilo je dosta puta dizanja auta u zrak itd. zato kažem da je bila hrabrost napisati taj proglas

zava

Software guru
mandat 4 godine i radi što želi
e moj stari to je bas to,sto se on nesmjeni nakon 4 god nerada...nemoze on uspjet u 4 god tolko toga sjebat,koliko taj sinovcic drma?mamic?hdz?da su bili samo 4 god nebi uspjeli nista !

(moram napomenit da nisam nikad bio clan niti jedne stranke!)

Franc

Jazavac
Zašto okretati pojedine teme na politiku? Zašto se ne bi držali teme? Zašto bih se ja trebao probuditi? Oprostiti Mamićima i sličnima što godinama potkradaju mene i tebe kao građanina ove države.
Daj pls., ta desničarska propaganda ne dolikuje ni mjestu ni vremenu i bilo bi dobro se vratiti temi.

Last edited:

Tribanj

Software guru
Vrijeme će pokazati da sam u pravu.

Željko Olujić tvrdi da je policijska akcija protiv braće Mamić bila protuzakonita. S njim se slaže Tomac, kao i Ivan Zvonimir Čičak i mnogi, mnogi drugi. Naravno, nabrojao je sve ono što je protuzakonito. Ne branim braću Mamić, ali nitko nije kriv dok mu se krivnja ne dokaže i svatko ima pravo da se prema njemu zakonski postupa ma tko on bio.

Last edited:

zele

Software guru
Ako je istina da nije platio porez drzavi a sigurno nije platio jer oni u USKOK-u nisu pizde i kad se vidi imetako koji je stekao u par godin, u svakoj normalnoj zemlji bi zagnojio i ostao bez gaca. U Hr.mu se nece dogoditi nista i nece ni bez lipe ostati jer je naprosto takva klima kod nas da su svi odusevljeni sa lupezima i spremni su poginuti za njih. Kradja je postala drustveno prihvatljivo ponasanje. Nazalost oni su samo sitni dijelic u ekipi lopina u ovoj zemlji. Sta ce tek biti kad glavne lopine dodju na red, ljudi ce dignuti revoluciju, tko to smije dirnuti u njihoviu svetinju.
Ljudi shvatite vec jednom da ste bezobrazno pokradeni i to upravo od onih za koje mislite da im je stalo do vas i hrvatske.

Tribanj

Software guru
Ako je istina da nije platio porez drzavi a sigurno nije platio jer oni u USKOK-u nisu pizde i kad se vidi imetako koji je stekao u par godin, u svakoj normalnoj zemlji bi zagnojio i ostao bez gaca. U Hr.mu se nece dogoditi nista i nece ni bez lipe ostati jer je naprosto takva klima kod nas da su svi odusevljeni sa lupezima i spremni su poginuti za njih. Kradja je postala drustveno prihvatljivo ponasanje. Nazalost oni su samo sitni dijelic u ekipi lopina u ovoj zemlji. Sta ce tek biti kad glavne lopine dodju na red, ljudi ce dignuti revoluciju, tko to smije dirnuti u njihoviu svetinju.
Ljudi shvatite vec jednom da ste bezobrazno pokradeni i to upravo od onih za koje mislite da im je stalo do vas i hrvatske.
U potpunosti se slažem s tobom. Ipak se njihova uhitba trebala zakonski uraditi, a ne ulaziti im na posjede dok su oni poslovno bili u inozemstvu. Policija ulazi u 5 posjeda, 5 osoba, a zna da nitko od njih nije u Hrvatskoj. Zašto policija nije čekala 2 dana da se oni vrate u Hrvatsku. Istražitelji tvrde da utaja poreza traje već nekih 7 do 8 godina, a isti ih zatvarju 30 dana kako ne bi ponovili krivično djelo. Malo čudno. Isto tako na utjecanje svijedoka. Ja jesam za to da svi koji su nas opljačkali trebaju odgovarati po zakonu, a ne služiti se već poznatim metodama policije koja juriša u crkvu sv. Marka na Markovu trgu u Zagrebu. Po meni nije problem što su Mamić i njegovi jatagani uhićeni, nego je problem kako je to sve odrađeno pred TV kamerama, a sad se sve smirilo kao da se ništa nije dogodilo.

zele

Software guru
Znam da je kod nas sve teatar ali bolje ikad nego nikad a i znam da ce se sve svesti na ono tresla se brda rodio se miš..
Kod nas je previse ljudi a posebice na vaznim funkcijama, koji podrzavaju kriminal i kriminalce iz razno raznih razloga, što osobnih što političko prljavih razloga. Zato se nama loše piše tko god došao na vlast.

Tribanj

Software guru
Znam da je kod nas sve teatar ali bolje ikad nego nikad a i znam da ce se sve svesti na ono tresla se brda rodio se miš..
Kod nas je previse ljudi a posebice na vaznim funkcijama, koji podrzavaju kriminal i kriminalce iz razno raznih razloga, što osobnih što političko prljavih razloga. Zato se nama loše piše tko god došao na vlast.
Slažem se.