Advertisement

Bill Gates cijeli svoj prvi dan na poslu proveo pokušavajući instalirati Windows 8.1

dalmatino

............

Bill Gates je svoj prvi dan na poslu u Microsoftu, gdje se vratio kao tehnološki savjetnik, proveo satima se mučeći instalirati 'upgrade' Windows 8.1.
Instalacija je odmah zapela, navode izvori, a Gates je u nekoliko navrata primio poruku o grešci da je njegov PC naišao na problem s kojim se ne može nositi te da je potrebno ponovno pokrenuti cijeli sustav.

Nakon što je do ručka neuspješno pokušavao instalirati nadogradnju na Windowse, Gates je pozvao novog izvršnog direktora Microsofta Satya Nadella, no ni on mu nije uspio pomoći.

Dok su njih dvojica radili "iza zatvorenih vrata", jedan izvor opisao je cijelu tu situaciju kao vrlo "napetu", piše Borowitz Report.

"Bill je obično prilično miran tip, pa je bilo čudno čuti neke riječi koje su dolazile iz njegovih usta ", rekao je izvor.

Microsoftov glasnogovornik rekao je da je gospodin Gates prvi dan na svom novom poslu imao "iskustvo učenja" i da će se vratiti na operativni sustav Windows 7.
sb|Borowitz Report
06.02.2014.

I onda se mi čudimo što ga slavonac kao neće instalira,pokušava al mu ne ide

Advertisement

Tribanj

Software guru
Članak mi se siđa, a je li istinit, e to mi je sad manje važno.

Možda bi s piratskim Windowsima imao više uspjeha. :D

Last edited:

Tablet

Software guru
"Možda čovjek ima računalo staro 15 godina pa mu ne ide" :D sentimentalnost na djelu

Thread starter Similar threads Forum Replies Date
PC Games 0