Advertisement

Audio kolekcija

Dzi

Administrator
Staff member
Da li još koristite klasiène audio playere (kao što je Winamp) ili ste svoju glazbenu kolekciju sa raèunala zamjenili korištenjem YouTube-a?

Ja moram priznati da na laptopu nemam niti jednu pjesmu veæ duže vrijeme. Kada mi se nešto sluša odem jednostavno na YouTube što mi onda nudi moguænost da prema preporukama i related videos svaki put slušam nešto drugaèije

Advertisement

arwen

Let me out of this dream...
ni ja više nemam naviku skidanja pjesama na disk..ako mi se nešto sluša, obièno odem na youtube :)

Sanka1214

ASC Pro User
Ja sam takoðer staromodan, sve je na disku, pjesme slušam sa standardnim audio playerima i dosta èesto skidam pjesme sa YouTube-a dok mi dosade ove stare.

Tablet

Software guru
SAMO YOUTUBE
[video=youtube;9bZkp7q19f0]http://www.youtube.com/watch?v=9bZkp7q19f0[/video]

STONE

Prijatelj *****a
U zadnje vrijeme od kako je besplatan,jako često koristim Spotify..
Mada imam još dosta vlastite kolekcijemuzike,skupljane i sređivanje godinama..
Osobito naših i susjednih izvođača kojih baš i nema previše na Spotify mada koliko čujem i tu će se situacija do kraja godine bitno popraviti..

zele

Software guru
kako se napravi playlista na youtubu, ono da se odaberu razne pisme i da ih svira jednu za drugom, ako je uopce moguce...ili moram sam to postaviti...

STONE

Prijatelj *****a
Ja dodajem pjesme na favorite opciju i onda ih poslije pustima na play all opciju i sviraju jedna za drugom..
Bez beda..

STONE

Prijatelj *****a
Kad se prijaviš sa svojim računom na You Tube-u i pustiš neki video clip..Ispod imaš sljedeću opciju:

Kad klikneš na Add to otvoriti se opcija:

Klikni na Favourites,i to je to..
Poslije koliko ih god spremiš kad pustiš da ti sviraju ići će jedna za drugom..

Attachments