Advertisement

Download.hr giveaway Ashampoo ZIP Pro giveaway

Advertisement

uyar64

Learning to use PC
Windows 10 Chrome 78.0.3904.108
Compress, unpack and encrypt your files

<iframe width="600" height="330" src="
" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Last edited:

damla

Basic PC user
Ashampoo zip yazılımını kazanmak isteyen acele etsin ve şansını denesin. Pişman olmayacağınıza eminim.

damla

Basic PC user
[QUOTE = "uyar64, gönderi: 76910, üye: 51402"]
Dosyalarınızı sıkıştırın, temizlemek ve şifreleyin

<iframe width = "600" height = "330" src = "[MEDIA = youtube] cr_vuGudMzc [/ MEDIA]" frameborder = "0" allow = "accelerometer; autoplay; şifreli ortam; jiroskop; resim resimde resim" allowfullscreen> < / iframe>
[/ ALINTI]
Ashampoo nun zip programı için promosyon yaptığı nadirdir. Lütfen acele edin ve bu fırsatı kaçırmayın.

damla

Basic PC user
[QUOTE = "friesenani, gönderi: 76912, üye: 49803"]
Winzip'i sevmiyorum. Bu benim favorim.
[/ALINTI]
Daha önce denediğim zip programlarına göre daha esnek ve hafif bir program. Favori olması gereken programların başında gelir.

damla

Basic PC user
[QUOTE = "manpatpro, mesaj: 76905, üye: 49239"]
Gerçekten güzel bir yazılım.
[/ALINTI]
Program hakkında doğru yazmışsın. Ashampoo zip rakiplerine göre gerçekten çok iyi bir program.

damla

Basic PC user
Ashampoo ZIP Pro 2 sadece basit bir ZIP programı değil, dosyalarınızı sıkıştırmak, çıkarmak, göndermek ve şifrelemek için ihtiyacınız olan her şeyi içeren bir pakettir. ZIP Pro 2, 60 formatı güvenle yönetir. Çok çekirdekli destek, arşiv oluşturmayı hızlandırır ve isteğe bağlı 256 bit şifreleme, bu ekstra güvenlik sağlar. Entegre otomatik yedekleme özelliği, bulut veya FTP hizmetleri gibi hem yerel hem de harici depolama çözümlerini destekler. Disk yazma da dahildir. ZIP Pro 2, önce bunları çıkartmaya gerek kalmadan disk görüntüleri sanal sürücüler olarak oluşturabilir ve monte edebilir. Yeni tümleşik Explorer, anında dosya önizlemeleri ve tüm önemli ZIP özelliklerine hızlı erişim ile klasik bölünmüş bir görünüme sahiptir. Outlook, Word ve Excel eklentileri, her uygulamadan anında sıkıştırma ve şifreleme özellikleri sağlar. Portatif baskı, kurulum gerektirmeden harici sabit disklerden ve flash sürücülerden çalışır. Toplam 8 modül, dosya sıkıştırma ve şifrelemeden veri yedeklemesine kadar her şeyi kapsar.

Bir bakışta özellikler
- Bulut desteği
- 4K ekranlar için de mükemmel
- Çok çekirdekli destek
- Tam 256 bit şifreleme
- Belgeyi sıkıştırmak, göndermek ve şifrelemek için Excel ve Word eklentileri
- Taşınabilir uygulama sürümünü içerir
- Ek olarak Split-View Explorer ZIP özellikleri
- Windows Gezgini sağ tıklama menüsü üzerinden ana özelliklere hızlı bir şekilde erişin
- 4K ekranları destekler
- Dahili bulut desteği
- Sanal sürücüleri kullanın
- Belgeleri şifreleyin veya imzalayın
- Otomatik yedekleme
- Kendiliğinden açılan arşivler oluşturun

huseyinterzi

Basic PC user
Ashampoo yazılım olarak güzel yazılımlar yapiyor. Birde üstüne ücretsiz full versiyon olarak dağıtım yapıyor.

huseyinterzi

Basic PC user
Ashampoo yazılım olarak güzel yazılımlar yapiyor. Birde üstüne ücretsiz full versiyon olarak dağıtım yapıyor.

huseyinterzi

Basic PC user

huseyinterzi

Basic PC user

TOTILMAN

Advanced PC user
Windows 10 Firefox 70.0
[QUOTE = "uyar64, gönderi: 76910, üye: 51402"]
Dosyalarınızı sıkıştırın, temizlemek ve şifreleyin
<iframe width = "600" height = "330" src = "[MEDIA = youtube] cr_vuGudMzc [/ MEDIA]" frameborder = "0" allow = "accelerometer; autoplay; şifreli ortam; jiroskop; resim resimde resim" allowfullscreen> < / iframe>
[/ ALINTI]
Ashampoo nun zip programı için promosyon yaptığı nadirdir. Lütfen acele edin ve bu fırsatı kaçırmayın.