Android na Windowsima

Discussion in 'Ostali Operativni Sustavi' started by dalmatino, Aug 13, 2016.

1. dalmatino

dalmatino ............

Windows 8.1 Firefox 47.0
    Instalirate LeapDroid
    LeapDroid, Most Powerful Android Emulator

I imate Android na svom kompu i evo jedan dobra i za sada besplatna aplikacija za IPTV ,za one koji nemaju max tv,ima dosta dobrih programa, kod mene radi bez greške
    ExYu VOD – Android Apps on Google Play
    Prije nje instalirajte VLC Player i BS Plajer i kada pokrenete Exyu Vod pitaće se sa kojom aplikacijom je želite pokrennuti,mene je bilo malo zezalo na kompu pa sam instalirao stariju verziju VLC i radi bez greške,na mobu isto tako radi bez greške,bolje nego na kompu

Tags:
  2. Tablet

Tablet Software guru

Windows 10 Chrome 55.0.2883.87
    Probao sam instalirati ovo za tv programe i ništa ne radi

3. dalmatino

dalmatino ............

Windows 8.1 IE 11
    Koje si probao? ta aplikacija je trenutno izbačena sa Google play zbog preopterećenosti imaš kodi ,za arene i sport klub imaš:Mobdro,ja sam kupio tv sa androidom i stalno gledam filmove preko ey yu tv free to je ista aplikacija samo promjenjen naziv al ponavljam trenutno je nedostupna i da se skine sa neke druge web stranice nebi prihvatila registraciju,bilo je toga još za naše programe ,puste.mjesec.dva pa počmu naplaćivati
    Mobdro — All the web’s free video streams on your Android device
    Za gledanje filmova,sporta ,glazbe ima masu programa ,teže je pronaći za live tv a mene to najviše zanima,da ponovimo za windowse treba instalirati leapdroid ili bluestack pa u njega instalirati željenu aplikaciju,ima više tih android emulatora meni su ta dva najbolja,Tablet trebao si instalirati ovo al ponavljam trenutno je izbačena sa googleplaya tako da sumnjam i ako je skineš odnekud drugo ,mislim da neće prihvatiti prijavu;
    ExYu Tv Free APK Download - Free Entertainment APP for Android | APKPure.com
    evo je kod mene na tv-u,zna nekad izbaciti al može se gledati,

Attached Files:

Last edited: Dec 19, 2016
  4. Dzi

Dzi Administrator Staff Member

Windows 10 Chrome 55.0.2883.87

Share This Page

Loading...