Advertisement

Android na Windowsima

dalmatino

............
Instalirate LeapDroid
LeapDroid, Most Powerful Android Emulator

I imate Android na svom kompu i evo jedan dobra i za sada besplatna aplikacija za IPTV ,za one koji nemaju max tv,ima dosta dobrih programa, kod mene radi bez greške
ExYu VOD – Android Apps on Google Play
Prije nje instalirajte VLC Player i BS Plajer i kada pokrenete Exyu Vod pitaće se sa kojom aplikacijom je želite pokrennuti,mene je bilo malo zezalo na kompu pa sam instalirao stariju verziju VLC i radi bez greške,na mobu isto tako radi bez greške,bolje nego na kompu

Advertisement

dalmatino

............
Koje si probao? ta aplikacija je trenutno izbačena sa Google play zbog preopterećenosti imaš kodi ,za arene i sport klub imaš:Mobdro,ja sam kupio tv sa androidom i stalno gledam filmove preko ey yu tv free to je ista aplikacija samo promjenjen naziv al ponavljam trenutno je nedostupna i da se skine sa neke druge web stranice nebi prihvatila registraciju,bilo je toga još za naše programe ,puste.mjesec.dva pa počmu naplaćivati
Mobdro — All the web’s free video streams on your Android device
Za gledanje filmova,sporta ,glazbe ima masu programa ,teže je pronaći za live tv a mene to najviše zanima,da ponovimo za windowse treba instalirati leapdroid ili bluestack pa u njega instalirati željenu aplikaciju,ima više tih android emulatora meni su ta dva najbolja,Tablet trebao si instalirati ovo al ponavljam trenutno je izbačena sa googleplaya tako da sumnjam i ako je skineš odnekud drugo ,mislim da neće prihvatiti prijavu;
ExYu Tv Free APK Download - Free Entertainment APP for Android | APKPure.com
evo je kod mene na tv-u,zna nekad izbaciti al može se gledati,

Attachments

Last edited:

DelhiMoc

Learning to use PC
OS X Chrome 76.0.3809.87
više od toga, koristite besplatni Mobdro apk od mog omiljenog davatelja usluga.

Last edited by a moderator: