Advertisement

Almeza MultiSet Instalacija bez nadzora (Tutorial)

dalmatino

............
Sa ovim možete napraviti tako zvanu tihu instalaciju,ja sam se namučio par dana dok sam skužio,problem je što ponekad radi na sedmici i osmici a ponekad ne,i kupio sam je al je bilo problema sa aktivacijom,uglavnom sam zadovoljan,je bilo svako malo instalacija-deinstalacija al drugačije ne ide,čak sam XP koristio ,kada se napravi što se želi to izgleda ovako:

Uglavnom jednostavna je za rad,može se kombinirati da se programi i Windowsi snime na jedan CD ili USB Stick i nakon instalacije Windowsa se bira što se želi instalirati,neke programe prihvaća neke ne,recimo Office kao prihvati al kada ga instaliraš ne radi kako treba,tako da ga nema smisla uopće integrirati u nju.
Ono što sigurno radi kod mene je:
Java
Mozzila
Winrar
7Zip
Foxit Reader
Utorrent
VLCMedia player
Klite codec pack
Revo uninstaller
Unlocker
Eset
Ccleaner

Ja sam išao samo na opciju da imam sve programe koje često instaliram da ne moram stalno tražiti gdje je što,znači kada se sve napravi kako treba ide se samo na plavu strelicu,koja je kao na nekom playeru,evo slika

Prije toga se označi kvačicom program koji se želi instalirati,ponekad ne treba na ništa klikati ono da se slažeš,bla,bla ponekad treba,sada kako napraviti programe tj. integrirati u nju,jednostavno,kada je instalirate imate opciju za promjenu jezika i namjestite na Hrvatski,ona već ima po defaultu neke svoje kategorije,ako želite dodati neku svoju kao što sam ja programi,idete na opciju kategorija i dodate mapu koju želite,sada dolazimo do dodavanja programa,označite mapu sa lijeve strane u koju želite dodati program i kliknete na +(plus)
i dobiće te novi prozor kao na slici:

U prvoj opciji dodajete željeni program,druga je mapa u kojoj ga želite spremiti,kliknete na uredu i program automatski počinje snimati ono što vi radite(izletiće jedan mali prozorčić kao na na nekakvom playeru),kada program instalirate ,kliknete na stop i tako sve ponavljate na svaki program koji želite imati,na kraju slaganja programa idete na create disc(znak CD-a ili create usb(znak usb sticka,kao na slici:

Ja sam išao na ovu posljednju opciju,ne morate tu mapu koju spremite spremati na USB ,spremite je gdje želite(ustvari išao sam na opciju CD-a,al kad sam već postavio tu sliku neka je,jer je postupak isti,sada dolazi nešto vrlo bitno:kada napravite neku mapu,znači završite radnju više u nju nemožete ništa dodavati,brisati možete al nemožete ništa dodavati,bar je tako u mojoj verziji programa,i kada sve obavite idete na tu mapu koju ste napravili i pronađete multi-set player

pokrenete ga i otvoriće se prozor kao na prvoj slici,evo tu je možete kupiti:
Unattended Installation Software for Windows

Last edited:
Advertisement

dalmatino

............
I sve u svemu ništa od ovoga,nema programa u popisu instaliranih programa,rade oni i ima ih u program files ali nije to- to

Thread starter Similar threads Forum Replies Date
Windows Giveaways 0