Advertisement

airsoft

zava

Software guru
dali se netko od vas bavi ovim hobijem

[video=youtube;EvfhoIrmQU8]http://www.youtube.com/watch?v=EvfhoIrmQU8&feature=player_embedded[/video]

Advertisement

zava

Software guru
ili ovim

[video=youtube;y9ive2gACfA]http://www.youtube.com/watch?v=y9ive2gACfA[/video]

Dzi

Administrator
Staff member
Ne, ali obožavam paintball. Par puta sam samo bio ali mi je super

zava

Software guru
ja se ovdje bavim ovim hobijima pa me zanimalo koliko je to prosireno u hr...paintball je vise za zajebanciju da npr zeni kazes sta sve mislis o njoj hehe...airsoft je bas za ljubitelje oruzja i vojne opreme...svodi se na taktiku timova tako da nije bas za svakoga....u svakom slucaju i za paintball palac gore

a sto se automodelarstva tice ,ova cuda idu do 110 km/h

Dzi

Administrator
Staff member
Pitanje je koliko košta airsoft? i Paintball idem samo preko grupnih kupovina gdje je onda jeftino

zava

Software guru
a puno je jeftiniji airsoft....i sama puska i kuglice su puno jeftiniji od paintballa...stvar u sirsoftu je sto imas puno dodataka i svi zele sto vise dodataka sto je naravno stvar love i ukusa...npr oprika prigusivaci i to...u zadnje vrijeme klanovi kupuju ista odijela,narucuju se oznake klana koje prisivaju na odijela,pistolj sad ima svatko a kazem osnovna oprema je puska i naocale....a i ti dodatci se kupuju postepeno...evo malo sam trazio i vidim da je to u hr jako popularno

Naslovnica

rirobi

da stvarno je izbor velik... ove jeftinije bi se dalo nabaviti, super su.... ima cak i od 1000€ ali su prava mala remek djeal

zava

Software guru
vjeruj ako to nabavis da ces se zarazit,autic ima sve od diferencijala do abs-a...kardanski prijenos ma cudo,poslije ces si narucivat maske svjetla svakakve gluposti da ga uljepsas...ja sam sad na helikopterima i mislim da ti je to jos zanimljivije...

rirobi

helikopteri su isto fora, ali mislim da bi ga zatuko u pod pa ode lova :) .... Mozda se pocastim sa nekakvim auticem to mi je nekako najbolje...