Advertisement

BESPLATNO Adobe Creative Suite 2 (Adobe CS2)

nedims

Software guru
Ako volite koristiti Adobe proizvode, ali ih ne mozete priuštiti, onda je ovdje vaša zlatna prilika da iskoristite cijeli Adobe Creative Suite 2 Software Bundle for free . Adobe Creative Suite je jedan od najskupljih softverskih alata koji veæina od nas ne može priuštiti da kupi. Zahvaljujuæi Adobe za davanje sada mozete uzeti Adobe Creative Suite 2 paket za besplatno .
. Creative Suite 2 (Windows i Mac )
· Acrobat 3D 1,0 za Windows
· Acrobat Standardni 7,0 (Windows i Mac )
· Acrobat Pro 8 (Windows i Mac )
· Audiotion 3 (Windows)
· ilustratora CS2 (Windows i Mac )
· InCopy CS2 (Windows i Mac )
· InDesign CS2 (Windows i Mac )
· Photoshop CS (Windows i Mac )
· Photoshop Elements 4.0/5.0 (Windows i Mac )
· Adobe Premiere Pro 2.0 (Windows)

Stranica pruža izravno preuzimanje linkove i važeæe kljuèeve za spomenute softvere, koji se mogu koristiti za aktiviranje. Stranica je javna i ne treba Adobe ID za prijavu...
Ici na stranicu:
Adobe - CS2 Downloads

• Like
Reactions: Dzi
Advertisement

Dzi

Administrator
Staff member
Vrlo korisno. CS2 za besplatno je vrlo dobra ponuda. Kako vidim nigdje ne pište da je vremenski ogranièeno korištenje

nedims

Software guru
@Dzi
Ja ...prije nego postavim ovakve stvari...prvo ispitam, pa ako se uvjerim da je sve u redu...postavim. Nema smisla vjerovati nekom blogeru koji nije pokusao sve provjeriti. To je oficijelna stranica...i svako moze dobiti besplatan softver.Pojavili su se problemi ...jer je server opterecen ... ali uz malo stpljenja svi ce biti zadovoljni.

Dzi

Administrator
Staff member
Osobno nisam išao provjeravati. On mi se javio pa sam prenio što mi je napisao. Rekao je da je provjeravao. Najvjerovatnije je negdje proèitao komentar pa to širi