Advertisement

ADBLOCK, Net.hr i hrvatsko novinarstvo

Podržavaš da žive od laprdanja ?

• Da

Votes: 0 0.0%
  • Ne, smješni su i žalosni

Votes: 2 100.0%

• Total voters
    2

Tablet

Software guru
"ISKLJUČITE ADBLOCK I PODRŽITE HRVATSKO NOVINARSTVO. I MI MORAMO OD NEČEG ŽIVJETI"

- Ovo je moguće samo u hrvatskoj... šta da ih podržim da i dalje rade nekavalitetno novinarski posao (svi hrvatski mediji, novinari), pišu o Severini i Avi Karabatić, izmišljaju nepostojeće intervjue i izjave :)

ADBLOCK OSTAJE
pa taman da nikad ne vidio slike na net.hr

Net.hr – Tu počinje internet
upload_2016-3-15_18-13-4.png

Advertisement

dalmatino

............
Treba ih sve zabraniti,novinarstvo kreira mišljenje javnosti,kod nas nema objektivnog novinarstva ili su desni znači plaćenici HDZ-a ili su lijevi znači plaćenici SDP-a

Last edited:

Dzi

Administrator
Staff member
Normalne obične oglase ne treba blokirati. Portali moraju od nečega živjeti. Tu su troškovi servera, a i ljudski trošak. Osobno znam koliko je posla održavati portal

Aco29

Moderator
Staff member
Meni je žalosno, jedina stranica nekih novinara a da su tako postupili. Kad otvoriš stranicu sve što vidiš Isključite Adblock, nisam ni jednom više ih posjetio od kako su to stavili.
A baš net.hr mi je među prvim stranicama bio ujutro uz kaficu.

Tablet

Software guru
U redu su oglasi na stranici, ali kad ti iskoče preko cijelog ekrana pa ti treba pola dana da ga makneš i nastaviš čitati - ne
U zadnje vrijeme je to počelo na mobilnim aplikacijama 24 sata, T-Portal, Jutarnji itd... svako malo preko cijelog zaslona iskoči, naravno da smeta

Tribanj

Software guru
Za mene je Adblock zakon. Na mom Windows 10 Mobile nemam Adblock i na nekim stranicama imam dosta problema. Naročito s jednom stranicom, a to je windowsphonehub. Nemoguće ju je pregledati. Ne samo da ima puno reklama, nego mi otvara neku stranicu o kojoj pojma nemam, tako da je za mene ova stranica beskorisna, a na njoj ima dosta toga što me zanima.