Advertisement

BESPLATNO Acronis True Image Home 2010 Plus Pack

nedims

Software guru
Ustedite 29.99$
Ici na stranicu:
Complete hard disk recovery solution, backup, drive copy, clone and image computer software
Klik na: Add to cart...na slijedecoj stranici cekirati: Check to enter coupon code...a zatim upisati cod:
[HIDE]Z5Y-3WM-3JD[/HIDE] ... klik na Apply.
Sada je Acronis, umjesto 29.99$ ...Free
Popunite formular....sa pravim podacima (mozete koriustiti za drugi key i neke druge podatke) i kliknite na: Select payment option(dole ispod formulara) ...izaberite, recimo PayPal ili stogod vas volja...te klik na: Review and Complete Order
Na slijedecoj stranici ce se pojaviti vas besplatni key i mjesto sa kojeg mozete napraviti download programa. Koristite tj. procitajte Upute i instrukcije (dole ispod) oko instalacije i koristenja...Acronis je super koristan program ...ali samo za one koji nauce da ga pravilno koriste.

Advertisement

nedims

Software guru
Zamolio bi moderatore ...da kod sakriju....da ne bude tako javan.Kao i za linkove...dostupan samo registriranim ...

Dzi

Administrator
Staff member
U ovom trenutku nemam tu opciju na forumu. bi li želio da se takvo nešto uvede?

nedims

Software guru
Mozda ne bi bilo lose...To vazi i za OEM key-ove. Sve je ovo legalno...ali...registruj se i koristi...Meni osobno...vrlo ruzno izgleda javno objavljivanje kodova i key-ova...ali to je samo moje misljenje...mozda nisam u pravu.

Dzi

Administrator
Staff member
Ok. budem danas pokušao vidjet da li postoji neki dodatak za to. mislim da postoji

nedims

Software guru
Moram napraviti korekciju ...gore postavljeni software je dodatak na Acronis True Image 2010. Znaci, moze funkcionirati samo kod onih koji imaju instaliran ATI 2010...

Ove tri moæne znaèajke, prvotno samo u korporativnom Kratica linija proizvoda ....

* Vrati to, raznovrsnih Hardver vratiti raèunalo na razlièit hardver, bez obzira na make, model, ili instaliranih komponenti, ili na virtualni stroj.

* Dynamic disk podrška kopije i vraæanje dinamièke jedinice jednostavno, uzimanje prednost od dinamièke disk kapaciteta ukljuèujuæi i multi-particiju i tolerancije pogreške svezaka, kao i dijeljenje odreðena mjera prilagodbe.

* Microsoft ® Windows Preinstallation Environment (WinPE) Podrška Ubrzajte proces oporavka uz jednostavan i brz integraciju najnoviji Microsoft vozaè, prilagoðene skripte, aplikacija i plug-ins za svoj spas ili boot medija.
(prevod: google translate)

Dzi

Administrator
Staff member
evo sada je sakriven kod. da li ti odgovara ovo da je potreban odgovor u temi za prikaz?

nedims

Software guru
Pitanje ne razumijem... Ako mislis na komentare o skinutom programu u smislu...vrijedi li, da li je tezak i sl. prosto, radi ljudi koji nemaju pojma o tom programu...mislim da bi bilo jako pozeljno.Nije svaki program koristan za svakoga...Ne bi imalo smisla da ljudi skidaju programe samo zbog toga jer je besplatan...pa onda ustanove da im taj program ne vrijedi ...pa slijedi deinstalacija. Sve to steti racunaru...a i ugusi ga. Sve mi se cini da bi bilo jako korisno da neko ko je program skinuo ...napise par rijeci...onako kako je kolega Zele napisao...to mi se svidja i jako je korisna informacija.

Last edited:

Dzi

Administrator
Staff member
Da, ako korisnik napiše post onda mu se otkrije kod. To sam pitao da li je to u redu?

nedims

Software guru
@Dzi...nisam mislio na tu vrstu ogranicavanja. Bojim se da sam iskomplikovao stvar...ali u dobroj namjeri. Ostavi kako je bilo...

Dzi

Administrator
Staff member
znam na sto si mislio. samo nisam nasao takav dodatak. budem jos pokusao potraziti

Dzi

Administrator
Staff member
Kada odgovoriš u ovoj temi odeš na prvi post i tamo æe ti se prikazati kod