30 godina Windowsa: Sve je krenulo na današnji dan 1985.

Dzi

Administrator
Staff member
Da Windowsi su tu duze nego većina misli. Možda je vrijeme da dodaju u notepad undo više koraka unatrag

Tablet

Top Download.hr member
I ja sam počeo raditi 1985,znači skoro pa generacije
I kad se sjetiš tih početaka svog rada i razvoja računala /windowsa iz onog pogleda jesi li ikada razmišljao u šta bi se to sve moglo razviti. Jesi li očekivao da ćeš npr. za 20 godina razgovarati preko računala sa osobom iz Australije :) (po mogućnosti ženskog spola)

dalmatino

............
Nisam očekivao puno toga,do prije par godina me kompovi uopće nisu zanimali,život je stvarno nepredvidiv pogotovo tehnika,danas stvarno za ništa nemožeš reći da je nemoguće,vjerovatno za 20-tak godina puno će toga biti prošlost što je danas kao napredno,opet kada gledaš tako je od kada je svijeta,kao da su naši preci mogli zamisliti ovakve mogućnosti koje mi imamo,tako vjerovatno ni mi nismo svjesni što će biti za 50-tak godina

gorand

Addicted to Download.hr
Jesi li očekivao da ćeš npr. za 20 godina razgovarati preko računala sa osobom iz Australije (po mogućnosti ženskog spola)
ja očekujem za slijedečih 20 godina da ta iz Australije se može teleportirati ........ustvari,to bi trebalo biti puno brže jer za 20 godina mi neće tehnologija biti od pomoći :)

Thread starter Similar threads Forum Replies Date
Kafe Bar 7
Vijesti 0
Kafe Bar 13
Download.hr 8
Download.hr 26