2013 Best Driver Update Software Comparisons and Reviews

Aco29

Moderator
Staff member
Ma nema meni ovo nikakvog smisla, prvo što su ti programi za traženje drajvera nužno zlo, znaju nekad napraviti više štet nego koristi i što je najgore jedan koji imalo zaslužuje pažnje je Driver Easy
a koliko vidim nije na listi.

dalmatino

............
Statistika je vjerovatno ko plati više a sada da ti programi ne pomognu meni su dosta puta pomogli a znaju bogami i zakomplicirati kada skinu pogrešne drivere,meni je najbolji http://www.ma-config.com/en ,još me nije iznevjerio,bio je jedan sistem da se kopiraju driveri iz kompa pa se poslije instalacije windowsa mogu vratiti natrag ,to sam imao zapisano al ne mogu pronaći,ako neko zna bilo bi dobro,nisu problem driveri za nove kompove ,nego za stare teško je pronaći pojedine

Last edited:
Statistika je vjerovatno ko plati više a sada da ti programi ne pomognu meni su dosta puta pomogli a znaju bogami i zakomplicirati kada skinu pogrešne drivere,meni je najbolji Easily explore your PC ,još me nije iznevjerio,bio je jedan sistem da se kopiraju driveri iz kompa pa se poslije instalacije windowsa mogu vratiti natrag ,to sam imao zapisano al ne mogu pronaći,ako neko zna bilo bi dobro,nisu problem driveri za nove kompove ,nego za stare teško je pronaći pojedine
Malo kasnim, ali mislim da će nekom pomoći. Double driver. Besplatan. Meni je pomogao.

Attachments

Fistrake

Basic PC user
Backup je najsigurniji,samo ponekad opet nekog vraga traži kao meni jučer,imam ja 5-6 CD-a sa driverima

DriverPack Solution >> Best Drivers installation Software
Kako mislis "najsigurniji"? Jer radi backup drivera? Tu opciju ima gotovo "svaki" program te namjere,

·Quickly backup all drivers in your computer. Free to backup all drivers now!
·Package all drivers to an executable auto installer. One click to restore all drivers.

Kako mislis "najsigurniji"? Jer radi backup drivera? Tu opciju ima gotovo "svaki" program te namjere,

·Quickly backup all drivers in your computer. Free to backup all drivers now!
·Package all drivers to an executable auto installer. One click to restore all drivers.
Kažem da je najbolje napraviti backup mada ponekad neće napravi ful restore,znam ja jer često radim instalacije na različitim kompovima,imam ja raznoraznih iskustava sa driverima ,a to što sam postavio je driver pack-znači više drivera za različite kompove

Molim od nekog stručnjaka da meni bez puno iskustva s time, preporuči program za back drivera. Da je jednostavan i naravno pouzdan program :) hvala. Trenutno koristim xp.

Molim od nekog stručnjaka da meni bez puno iskustva s time, preporuči program za back drivera. Da je jednostavan i naravno pouzdan program :) hvala. Trenutno koristim xp.
Jednostavniji od ovoga nemože biti,samo ponekad iz nekad meni nepoznatih razloga pojedine drivere ne vrati ,ne samo ovaj program nego i drugi,zašto nemam pojma,to je rjetkost al se dogodi

Klikneš na opciju backup ,svi tvoji driveri su već označeni kvačicom ,klikneš na scan current system ,odrediš gdje ćeš spremiti backup i to je to,baš gledam kod mene na osmici slabo on to pronalazi,tu opciju backup i restore ti imaju manje više svi programi za download drivera,uvijek je sigurnije napraviti backup nego skidati drivere sa tim programima,najbolje ti je označiti sve sa kvačicom prije backupa pa si siguran da je sve OK,a za vratiti natrag ti je opcija restore
Double Driver